Czy ogrzewanie podłogowe jest tańsze od tradycyjnego?

Czy ogrzewanie podłogowe jest tańsze od tradycyjnego?

Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie – jakie wybrać?

W trakcie poszukiwania najbardziej ekonomicznego ogrzewania domu lub mieszkania inwestorzy zadają sobie szereg bardzo istotnych pytań, obalają mity i poszukują prawdy dotyczącej rozwiązań grzewczych dostępnych na polskim rynku. Jednym z takich właśnie pytań jest to dotyczące porównania ogrzewania niegdyś stosowanego wszędzie – kaloryferowego, grzejnikowego, tradycyjnego lub też nazywanego konwekcyjnym – do ogrzewania podłogowego. Czy więc ogrzewanie podłogowe jest tańsze niż tradycyjne, klasyczne?

Zazwyczaj na rynku spotyka się podłogówki w wyższych cenach niż kaloryfery (nie jest tak w naszym przypadku). Jednak ogrzewanie podłogowe zużywa znacznie mniej czynnika grzewczego niż grzejniki, co daje oszczędności w skali roku nawet do kilkunastu procent!

Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie

Najbardziej ekonomiczne ogrzewanie

Nasza firma oferuje ogrzewanie podłogowe w cenie tradycyjnego ogrzewania konwekcyjnego. Nie musisz obawiać się kosztów inwestycyjnych.

Tanie ogrzewanie domu jednorodzinnego

Jeszcze nie wiesz, jak obniżyć koszty ogrzewania domu? Wybierz tanie ogrzewanie domu jednorodzinnego w postaci podłogówki. Nie ma znaczenia czy jest to taki, który dopiero powstaje lub jest już zamieszkały – w każdym z nich jesteśmy w stanie dopasować odpowiedni system grzewczy, rodzaj ogrzewania podłogowego. Oczywiście lepiej jest robić to jeszcze na etapie planowania i przed rozpoczęciem budowy, jednak istnieje możliwość instalacji podłogówki niemal wszędzie.

Tanie ogrzewanie mieszkania w kamienicy

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom tanie ogrzewanie podłogowe można zastosować nie tylko w nowo budowanych domach, ale również w mieszkaniach w kamienicach i blokach. Wszystko za sprawą tego, że producent wykorzystuje na etapie tworzenia poszczególnych elementów najnowsze technologie, a cały system tworzony jest z myślą o ekologii, ekonomii oraz komfortowym użytkowaniu. W przypadku instalacji podłogówki w takich właśnie lokalizacjach wybiera się suchy sposób zabudowy.

Skontaktuj się z nami w celu otrzymania darmowej wyceny wybranego systemu ogrzewania podłogowego.